Viss, kas Tev jāzina par kredītiem

Precīzāk – Viss, kas Tev jāzina par ātrajiem kredītiem!

Kredīta apstiprināšana

Ikviens no mums ir piedzīvojis situāciju, kad nedaudz pietrūkst līdz algai vai jāatmaksā kāds steidzams rēķins, bet mēneša budžets jau iztērēts. Tādos brīžos tiek pielietoti dažādi risinājumi – kāds ķeras pie iekrājumiem, kāds – lūdz palīdzību draugiem vai radiem. Taču ir vēl kāda iespēja – ātrie kredīti, ko ērti noformēt internetā.

Ātrie aizdevumi ir populārs aizņemšanās veids, kas visbiežāk tiek izsniegts uz 30 dienām. Tomēr internetā pieejams arī kredīts uz ilgāku laika posmu, kas paredzēts lielāku ieceru īstenošanai.

Kādēļ noformēt ātro kredītu?

Kredīti

Ātrie kredīti ir ērti un ātri noformējami, turklāt tiem ir vēl daudz citu priekšrocību:

 • Piesakoties kredītam, nav jāiesniedz izziņa no darba vietas vai citi dokumenti;
 • Ātrais kredīts internetā pieejams bez ķīlas un galvojuma;
 • Pie daudziem aizdevējiem pieejami ātrie aizdevumi bez procentiem. Tas nozīmē, ka jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Svarīgi, ka šis piedāvājums attiecas tikai uz kredītdevēja jaunajiem klientiem;
 • Pastāvīgie klienti var baudīt lojalitātes programmu sniegtās priekšrocības;
 • Pieteikšanās process ir ļoti ātrs. Ātrie kredīti tiek izsniegti vien dažu minūšu laikā;
 • Noformēt kredītu var no jebkuras vietas Latvijā, nav jāierodas kredītiestādē;
 • Nepieciešamības gadījumā iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu;
 • Individuāla un ātra apkalpošana, kā arī personas datu drošība;
 • Nav jāatskaitās, kādam mērķim ātrais kredīts internetā tiks izmantots.

Kā pieteikties aizdevumam?

Bezmaksas ātrais kredīts

Lai pieteiktos kredītam, jāveic divi vienkārši soļi:

 • Jāreģistrējas  izvēlētā aizdevēja mājaslapā, izveidojot savu lietotāja profilu;
 • Jānosūta pieteikums vēlamā aizdevuma saņemšanai.

Aizdevējs izvērtē pieteikumu tikai dažu minūšu laikā, sniedzot atbildi ar SMS starpniecību . Uzreiz pēc tam piešķirtais kredīts tiek pārskaitīts uz reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu.

Pēc kredīta saņemšanas visu aktuālo informāciju par kredītsaistībām, kā arī īpašos piedāvājumus varēsi izlasīt savā lietotāja profilā aizdevēja mājaslapā.

Ja pie konkrētā aizdevēja izlemsi aizņemties atkārtoti, kredīta noformēšana būs vēl vienkāršāka – atliks tikai nosūtīt pieteikumu aizdevuma saņemšanai. Daudzi kredītdevēji piedāvā arī SMS kredītu – iespēju noformēt aizdevumu ar vienas īsziņas palīdzību.

Kādās situācijās noder ātrais kredīts internetā?

Ātrie aizdevumi vispiemērotākie situācijās, kad radušies neplānoti izdevumi, piemēram, steidzami jāatmaksā kāds rēķins. Ja finanses nepieciešamas ieilgušu problēmu risināšanai, ātrie aizdevumi nebūs piemērotākais variants – tādā gadījumā jāmeklē citas iespējas.

Ērti, bet vai izdevīgi?

Lai arī daudzviet dzirdams viedoklis, ka ātrie kredīti ir dārgi, tomēr, pateicoties lielajai konkurencei, aizdevēji piedāvā dažādas klientu pievilināšanas stratēģijas. Gudrs kredītņēmējs tās izmantos. Viena no iespējām ir jau pieminētie ātrie kredīti bez procentiem. Otra – daudzu aizdevēju piedāvājums ietaupīt procentu maksājumos aprēķināto summu, atmaksājot kredītu ātrāk, pirms noteiktā termiņa.

Ātrie aizdevumi ir labs risinājums, ja steidzami nepieciešama konkrēta naudas summa. Ātro kredītu lielākā priekšrocība ir ātrums un ērtības, taču jāatceras pirms tā noformēšanas rūpīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *