Privātums

Šī privātuma politika un sīkdatņu politika atklāj konfidencialitātes praksi attiecībā uz šo mājas lapu un attiecas tikai uz informāciju, ko apkopo šī mājas lapa, un aptver:

  1. Kāda personu identificējoša informācija tiek iegūta no Jums, izmantojot tīmekļa vietni, kā tā tiek izmantota, un ar ko tā var tikt dalīta.
  2. Kas ir sīkdatnes un kā tās tiek izmantotas šajā mājas lapā.
  3. Drošības procedūras, lai aizsargātu ļaunprātīgu Jūsu informācijas izmantošanu.
  4. Informācijas ievākšana, izmantošana un koplietošana.

Mēs esam vienīgie šajā tīmekļa vietnē ievāktās informācijas īpašnieki. Mums ir pieeja tikai tai informācijai, ko Jūs brīvprātīgi sniedzat mums pa e-pastu vai citu tiešu kontaktu. Mēs nepārdodam vai neiznomājam šo informāciju nevienam.

Mēs izmantosim Jūsu informāciju, lai atbildētu Jums attiecībā uz iemeslu, kādēļ Jūs sazināties ar mums. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams, lai izpildītu Jūsu pieprasījumu.

Turklāt šī mājas lapa var saturēt saites uz citām mājas lapām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam atbildīgi par saturu vai privātuma politiku citās vietnēs. Mēs iesakām mūsu lietotājiem apzināties, kad tie atstāj mūsu vietni, un izlasīt konfidencialitātes paziņojumus jebkurā citā vietā, kas ievāc personiski identificējamu informāciju.

Sīkdatnes

Šī mājas lapa izmanto statistikas sīkdatnes (cookies). Sīkdatne ir neliels fails, kas sastāv no burtiem un cipariem, ko mēs ievietojam Jūsu datorā, ja Jūs tam piekrītat. Šīs sīkdatnes palīdz mums atšķirt Jūs no citiem lietotājiem mājas lapā. Šī informācija palīdz mums sniegt Jums labu lietotāja pieredzi, kad Jūs pārlūkojat mūsu mājas lapu, un ļauj mums uzlabot mūsu mājas lapu.

Sīkdatņu veids, ko mēs lietojam, ir analītiskās sīkdatnes, izmantojot Google Analytics un wordpress stats. Tās ļauj precīzi noteikt apmeklētāju skaitu mūsu mājas lapā un redzēt, kā tie piekļūst un izmanto mūsu vietni. Šīs sīkdatnes neapkopo informāciju, kura ir privāta un varētu identificēt Jūs.

Ja Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai, kā paskaidrots šajā politikā, Jūs varat vienkārši turpināt apmeklēt mūsu mājas lapu.

Jūsu pieeja un kontrole pār informāciju

Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, kas norādīts mūsu mājas lapā, lai redzētu kāda informācija mums ir par Jums, ja tāda ir, un paust jebkādas bažas, kas Jums varētu rasties par Jūsu datu izmantošanu.

Drošība

Mēs veicam piesardzības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu informāciju.

Mūsu privātuma politika laiku pa laikam var mainīties, un visi atjauninājumi tiks publicēti šajā lapā. Sazinieties ar mums, ja jums ir radušies papildus jautājumi par sīkdatņu politiku un par to, kā kontrolēt sīkdatnes savā pārlūkprogrammā.