Padomi kredītu ņēmējiem

Neparedzēti izdevumi un steidzamas finansiālās vajadzības diemžēl ir realitāte daudziem no mums. Bieži vien budžeta problēmas rodas no nevērīgiem tēriņiem. Tas var likt cilvēkiem vērsties pēc finanšu palīdzības pie aizdevējiem. Tomēr ir daži padomi, kas var palīdzēt cilvēkiem samazināt nevajadzīgus un pārmērīgus izdevumus. Likvidējot nebūtiskus tēriņus no sava budžeta, Jums būs iespēja atbrīvot vairāk naudas citām finanšu vajadzībām un ieguldījumiem.

Padoms nr. 1

Apdomā, pirms lūdz aizdevumu. Varbūt tas tev nemaz nav nepieciešams.

Padoms nr. 2

Precīzi aplūko savu bankas konta izrakstu. Ideāli, ja procentu maksājumam nepieciešamie līdzekļi jau atrodas tavā bankas kontā, un tie nav rezervēti ikdienas tēriņiem.

Padoms nr. 3

Neļaujies ātrām iepirkšanās idejām – analizē savu vajadzību izcelsmi.

Padoms nr. 4

Ceļojumiem un citiem izklaides pasākumiem domāts krājkonts vai vismaz sāņus atlikta nauda.

Padoms nr. 5

Izlasiet visus līguma punktus. Iespējams, lielā informācijas apjoma dēļ vēlme aizņemties izzudīs pati no sevis.

Padoms Nr. 6

Ja nav skaidrs, kā aprēķina procentus, nāksies atsaukt atmiņā pamatskolas matemātikas kursā apgūto procentu mācību, izmantot to kavētu maksājumu soda naudas aplēsēm – jāpieļauj visas iespējas, arī soda sankcijas.

Padoms nr. 7

Neizliecies par gudrāku, kā esi. Neskaidrību gadījumos jautā, bet labāk apdomā interesējošos jautājumus, pirms iesaisties darījumā.

Padoms nr. 8

Zaudēt naudu var arī kazino – tomēr spēlmaņi reizēm arī vinnē. Zaudējot ātro kredītu atmaksas termiņu, jāmaksā vēlreiz.

Padoms nr. 9

Nav dūmu bez uguns. Detalizēti pieprasīti klienta dati nevis kavē, bet palīdz atbildīgāk aizņemties. Kredītdevējs tādējādi izpalīdz gan sev, gan klientam, veidojot stabilu partnerību.

Padoms nr. 10

Dažreiz šķiet, ka parastās naudas plūsmas apstāšanās nekavējoties jākompensē. Labākais, ko šāda apstāšanās var sniegt, meklējams un atrodams tavā prātā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *