Ko nozīmē bailes par savu naudu

Kā jebkurā pasākumā, bailes ir vienīgais traucēklis taviem panākumiem. Tu nedrīksti zaudēt pašpaļāvību, drosmi un bezbailību, ja vēlies saglabāt savā īpašumā esošo.

Bailes parasti rodas no pārliecības trūkuma. Citā vārdā saucot, bailes ir sastingums, kas neļauj rīkoties. Labā ziņa ir tāda, ka dažreiz bailes, kas traucē kustību, aizsargā mūs no nevēlamas rīcības. Prasme apstāties pašiem mums ir jāiemācās, bet, pirms esam ieguvusi šādu spēju, bailes var rasties visnegaidītākajos momentos un ar savu stindzinošo dabu dažkārt pat izglābt mūs no zaudējuma.

Pavērosim kādu piemēru – tev ir nauda, un tu esi iecerējis sasniegt labus rezultātus akciju tirgū. Tu esi iemācījies visus pareizos darbības veidus, pazīsti mijmaiņas un opciju līgumus. Visas zīmes rāda, ka esi uz pareizā ceļa. Esi izvēlējies pareizo akciju emitentu, Tev ir arī nauda un zināšanas par tirgu. Tomēr īsi pirms izšķirošā brīža Tava intuīcija uztver nepārprotamu brīdinājumu – bailes rīkoties. Tā, protams, var būt jebkādu citu faktoru izraisīta reakcija (arī pārliecīga stresa dēļ), bet, ja esi ar naudu īpašās attiecībās, tā ir tava sirdslieta, nebūtu nekāds brīnums, ja tevi ar naudu saistītu arī sevišķas vibrācijas, kas brīdinātu par iespēju to zaudēt, ja rīkosies.

Nepiekrītu, ka mantu un naudu drīkst pielaist sev tik tuvu. Tomēr fakts, ka tuvas attiecības dabā vispār pastāv, liek domāt un izvēlēties, vai tiešām tām jābūt tieši ar naudu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *