Kas ir grāmatvedis un grāmatvedības pakalpojumi

Ja Jums ir uzņēmums (SIA, IK, MUN) vai jebkurš cits, tad Jums ir nepieciešams grāmatvedis vai grāmatvedības pakalpojumi. Grāmatvedis vai grāmatvedības pakalpojumi nav obligāti, ja grāmatvedību uzņēmuma veiksiet paša spēkiem. Tas nozīmē, ka grāmatvedība legālam uzņēmumam ir tik svarīga, cik svarīga ir degviela auto, lai tas kustētos uz priekšu.

Tas nav nekāds joks, jo grāmatvedis ir viens no svarīgākajiem uz ņēmuma darbiniekiem jeb sastāvdaļām. Grāmatvedis veic ne tikai čeku uzskaiti un sagatavo gada pārskatus. Tas var atrisināt dažādus svarīgus un sarežģītus jautājumus. Grāmatvedis veic tādas darbības, kā algas, bankas un kases operāciju uzskaites, nodokļu aprēķināšana, deklarāciju sagatavošana un iesniegšana VID, uzņēmuma dibināšana, gada pārskati, reorganizācija un vēl, un vēl!

Grāmatvežus iedala

  • Grāmatvedis;
  • Galvenais grāmatvedis;
  • Grāmatveža palīgs;
  • Nodokļu grāmatvedis.
  • c.

Grāmatvedis ir uzņēmuma sirds!

Kāds grāmatvedis ir nepieciešams

  1. Grāmatvedis
  2. Grāmatvedības ārpakalpojumi
  3. Grāmatvedis Jūs

Grāmatvedis

Grāmatvedis. Tas ir algots darbinieks, kas strādā Jūsu uzņēmumā uz pilnu vai nepilnu slodzi. Atkarībā, cik daudz Jums ir nepieciešami grāmatvedības pakalpojumi. Lieliem un milzīgiem uzņēmumiem šādi grāmatveži ir vairāki. Tādā gadījumā uzņēmumi parādās jēdziens „galvenais grāmatvedis” , „grāmatveža palīgs” un tamlīdzīgi.

Grāmatvedības ārpakalpojumi

Grāmatvedības ārpakalpojumi. Risinājums visa veida uzņēmumiem. Ārpakalpojumu galvenais plus ir izmaksas un naudas ekonomija. Tas izmaksā daudz lētāk par grāmatveža algošanu, bet ne katram šāds risinājums der. Kāpēc? Viss maksā naudu. Lai pilnvērtīgu veiktu grāmatvedības uzskaiti uzņēmumā, ir nepieciešamas dažādas rēķinu, grāmatvedības un citas programmas. Pērkot grāmatvedības pakalpojumus, tas viss izmaksā daudz lētāk, jo Jūs pērkat tikai grāmatvedības ārpakalpojumus, bet ne grāmatvedības programmas.

Grāmatvedis Jūs

Grāmatvedis Jūs. Tas ir risinājums maziem un pavisam maziem uzņēmumiem. Ja uzņēmuma ir maz rēķini un grāmatvedības uzskaita aizņem maz laika, tad pastāv iespēja apgrūt nepieciešamās iemaņas grāmatvedībā vai pamatus un censties grāmatvedību veikt paša spēkiem. No otras puses, ja ir maz rēķini un tamlīdzīgi, tad arī paši ārpakalpojumi izmaksas dažus desmitus (10-30 eiro) mēnesī, bet būs lielāka garantija, ka ar grāmatvedību vis ir kārtībā. Tas nozīmē, ka „Grāmatvedis Jūs” ir risinājums situācijā, kad ir ierobežoti līdzekļi vai pašam patīk veikt grāmatvedību savā uzņēmumā, kā arī piemēram, ir pietiekoši daudz laika, lai veiktu grāmatvedību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *