Grāmatvedības pakalpojumi

Grāmatvedības pakalpojumi maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Uzņēmums bez grāmatvedības nevar eksistēt un pilnvērtīgi pastāvēt. Grāmatvedis ir svarīga uzņēmuma sastāvdaļa jebkurā uzņēmumā. Ne katrs uzņēmums var atļauties algot grāmatvedi savā uzņēmumā. Mūsdienās populāri ir pirkt grāmatvedības pakalpojumus. Tas ir ērti un finansiāli izdevīgi! Maziem un vidējiem uzņēmumiem pareizā izvēle ir grāmatvedības pakalpojumi kā ārpakalpojums.

Grāmatvedības pakalpojumu cenas

KalkulatorsGrāmatvedības pakalpojumu cenas maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem ir atkarīgas no apstrādājamo dokumentu skaita. Ja dokumentu skaits ir 5-20, tad uzņēmuma izmaksas ir nieka 20-50 eiro ar vai bez PVN. Pieaugot dokumentu skaitam, pieaug grāmatvedības pakalpojumu izmaksas. Aptuvenajā cenu piemērā par grāmatvedības izmaksām ir skaidri redzams, ka grāmatvedības pakalpojumu pirkšana ārpakalpojumā ir finansiāli izdevīgs risinājums.

Lai grāmatvedis varētu pilnvērtīgi strādāt un sekotu līdzi likumdošanas izmaiņām – jāiegādājas grāmatvedības programma, jāapmaksā semināri un kursi, kā arī jāabonē speciālā likumdošana. Tās ir tikai dažas no izmaksām, kuras nepieciešamas, ja uzņēmums vēlas algot savu grāmatvedi. Tas nozīmē, ka daudz izdevīgāk ir pirkt grāmatvedības pakalpojumus no uzņēmuma par fiksētu ikmēneša maksu!

Kas atbild par uzņēmumu ārpakalpojumu grāmatvedību

Kredīta apstiprināšana

Par uzņēmumu grāmatvedību atbild uzņēmuma grāmatvedis. Ja grāmatvedības pakalpojumi tiek pirkti, tad par uzņēmumu grāmatvedību atbild ārpakalpojumu grāmatvedis. Jāpiebilst, ka ir dažādi grāmatvedības ārpakalpojumu piedāvājumi. Izcils risinājums ir grāmatvedības pakalpojumu apdrošināšana, kas nodrošinās papildus drošību grāmatvedības pakalpojumiem.

Kāpēc pirkt grāmatvedības ārpakalpojumus

 • Mazākas izmaksas par grāmatvedību;
 • Līdzvērtīgs serviss;
 • Profesionāla apkalpošana jebkura lieluma uzņēmumam.
Kādiem uzņēmumiem pieejami grāmatvedības pakalpojumi

Grāmatvedības ārpakalpojumi tiek piedāvāti: būvniecībā, ražošanā, dažādos pakalpojumos, tūrismā, nekustamo īpašumu apsaimniekošanā, valsts un pašvaldības institūcijās, nevalstiskajām organizācijām, mikro uzņēmumiem, kā arī citu nozaru uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot grāmatvedības pakalpojumus pie zinošiem speciālistiem. Tos var saņemt arī pašnodarbinātās personas, individuālie komersanti un zemnieku saimniecības.

Ir skaidrs, ka grāmatvedības pakalpojumi jums izmaksās mazāk nekā algots grāmatvedis, jo cenas ir ļoti pievilcīgas!

Pakalpojumi
 • Uzņēmuma reģistrācija;
 • Juridiskās adreses noma;
 • ieņēmumu/izdevumu uzskaite
 • debitoru, kreditoru uzskaite
 • darbinieku uzskaite un nodokļu aprēķini
 • Pilna spektra grāmatvedības pakalpojumi;
 • Nodokļu optimizācija;
 • Nodokļu plānošana;
 • Visa veida konsultācijas (nodokļu lietās, juridisko personu audita lietās, muitas lietās un citās);
 • Un pārējais, kas nepieciešams, lai bizness darbotos pēc Latvijas likumdošanas.

Grāmatvedības pakalpojumu sniegšanai tiek izmatotas pazīstamākās programmas: Tildes Jumis, Zalktis, Microsoft Dynamics NAV un citas.

Šajā īsajā apskatā ir skaidri redzams, ka grāmatvedības pakalpojumi jeb ārpakalpojumi (Outsourcing) ir tas pats, ko piedāvā algots grāmatvedis. Cena un kvalitāte ir divas pievilcīgi faktori, kas palīdzēs uzņēmumiem  kāpināt darba ražīgumu nepalielinot grāmatvedības izmaksas.

8 Replies to “Grāmatvedības pakalpojumi”

  1. Protams! Vairāk vari apskatīt rakstos “Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)” un “Mikrouzņēmums (MUN)”.

   Lai veicās!

 1. Uzmanību! Tagad samazinātas cenas grāmatvedības pakalpojumiem. Uzzini savu maksu par grāmatvedības pakalpojumiem jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *