Grāmatvedības ārpakalpojumu firmas var darīt visu

Grāmatvedība, kalkulatorsGrāmatvedības apkalpošanā firmas vajadzības gadījumā spēj pārvaldīt arī klientu administratīvos ikdienas darbus: dokumentu skenēšanu, administratīvo dokumentu sagatavošanu, grāmatvedības dokumentu uzskaiti un kārtošanu, dokumentu arhivēšanu utt.

Klients ārpakalpojumu veidā var izmantot pilna spektra grāmatvedības/finanšu pārvaldības pakalpojumus vai tikai dažus atsevišķus uzdevumus kā, piemēram, darba algu uzskaiti, PVN saistību izpildi, skaidras naudas pārvadājumu saistību izpildi utt.

Uzņēmumam, izmantojot ārpakalpojuma grāmatvedības apkalpošanu, noteikti tiek sasniegts optimāls balanss starp grāmatvedības uzdevumiem patērēto laiku un to izmantošanai.

Šajās grāmatvedības apkalpošanas programmās ir ietverts pilns grāmatvedības uzskaites cikls: pirmdokumentu pārbaude, sakārtošana un iegrāmatošana ; nodokļu atskaišu sagatavošana ; uzņēmuma darbības finanšu analīze uzņēmuma vadības vajadzībām; operatīvo finanšu pārskatu sagatavošana līzingiem, bankām u.c.; gada pārskata sagatavošana; statistikas atskaišu sagatavošana; darba algas aprēķināšana un uzskaite. Finanšu pārskati tiek sagatavoti balstoties uz Latvijas Republikas un Starptautiskajiem Grāmatvedības standartiem. Viss grāmatvedības apkalpošanas spektrs pieejams latviešu un krievu valodās. Parasti tiek uzskatīts, ka, lielākos, stabilos uzņēmumos efektīvāk ir izveidot iekšējo uzņēmuma finanšu nodaļu. Tas, kādu uzņēmuma grāmatvedības apkalpošanas variantu izvēlēsieties jūs, atkarīgs no uzņēmuma redzējuma un vajadzībām. Pietiekoši daudz uzņēmēju, kuri grāmatvedības sektora apkalpošanai izvēlas ārpakalpojuma firmu, uzskatot, ka tas ir optimālāk un pietiekoši daudz, kuri izvēlas algot firmā grāmatvedi un iegādāties licencētu grāmatvedības programmu. Viss atkarīgs no jūsu uzņēmuma redzējuma un iespējām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.