Galvojumi

Galvojumi piedāvā vienkāršu veidu, kā samazināt maksu par aizdevumu vai pakalpojumiem ar Jums piešķirta galvojuma palīdzību. Pie galvojumi pavisam vienkārši var pieteikties galvojumam, kuru vēlāk varēsiet izmantot izvēlētā aizdevuma vai pakalpojuma noformēšanai un tā maksas samazināšanai.

Kāpēc nepieciešams galvojums?

Galvojums ir viens no saistību pastiprināšanas veidiem, ar kuru galvinieks uzņemas saistības atbildēt par citas personas noslēgtām parādsaistībām, ja šī persona pati nespēj tās pildīt. Parasti galvotājs kreditoram sniedz pārliecību par to, ka aizdotā naudas summa tiks atgriezta un klients neradīs liekas problēmas. Galvojums jebkuru aizdevumu palīdz saņemt ātrāk un bez liekām bažām par tā atteikšanu.

Katra aizdevēja vai pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu maksā ir ierēķināts kredītrisks, kurš rada zaudējumus gadījumā, ja kāds no klientiem neatgriež aizdevumu vai kavē atmaksas grafiku. Piesakoties aizdevumam bez galvojuma, Jūs apmaksājat daļu no citu kredītu ņēmēju radītajiem izdevumiem, jo aizdevējs nav drošs, ka arī jūs ar laiku nepārkāpsiet kredītsaistības – citādāk ir tad ja jums ir galvotājs.

Piesakoties šim galvojuma, pastāv iespēja saņemt aizdevuma atlaidi pie kāda no aizdevumu izsniedzējiem vai citiem uzņēmuma partneriem. Galvojums tiek izmantots, kā nodrošinājums, kas ļauj saņemt izdevīgākus aizdevuma vai citu pakalpojumu nosacījumus.

Kā saņemt Galvojumi galvojumu?

Lai gan tam iespējas pieteikties internetā un galvojumu izsniedz uzņēmums, konkrētais galvojums darbojas tieši tāpat, kā jebkuras personas galvojums un tiek garantēts ar uzņēmuma personīgajiem līdzekļiem.

Galvojumam iespējams pieteikties uzņēmuma mājas lapā, aizpildot pieteikuma anketu. Un samaksājot kredītspējas izvērtēšanas komisijas maksu, kas ir precīzi 8.00 EUR. Veicot Jūsu kredītspējas izvērtēšanu, tiek noteikts galvojuma limits, kur vēlāk varat izmantot gan daļēji, gan pilnā apmērā. Galvojumu, tā limita ietvaros, iespējams izmantot pie vairākiem pakalpojumu sniedzējiem un aizdevējiem. Limits ir spēkā vienu gadu pēc tā piešķiršanas, pēc tam tiek veikta tā pārvērtēšana. Kredītspējas izvērtēšana un limita piešķiršana neaizņem vairāk, kā 3 darba dienas.

Galvojums pieejams Fiziskām personām

  • kuras sasniegušas pilngadību,
  • Kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Latvijas Republikas teritorijā,
  • Kurām pieejams mobilais telefons ar pastāvīgu mobilo sakaru pieslēgumu,
  • Kurām ir konts jebkurā no Latvijā reģistrētām kredītiestādēm, piemēram, bankā.

Galvojums darbojas pie jebkura no uzņēmuma sadarbības partneriem. Šobrīd uzņēmums sadarbojas ar: ātro un patēriņa kredītu, līzingu, telekomunikāciju, televīzijas un interneta, komunālo, apsaimniekošanas, apsardzes, apdrošināšanas un citu pakalpojumu sniedzēju nozarespārstāvošiem uzņēmumiem. Galvotāja partneri ir uzņēmumi, kuru sniegtie pakalpojumi pieejami ar pēcapmaksu, līdz ar to galvojums ikvienam no tiem apliecina, to ka maksa par pakalpojumiem tiks saņemta laikus.

One Reply to “Galvojumi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *