Cik maksā grāmatvedis

Grāmatvedības firmas piedāvā dažādus elastīgus sadarbības veidus. Jūs, kā uzņēmējs varat izmantot pilna spektra grāmatvedības/finanšu pārvaldības pakalpojumus vai tikai dažus atsevišķus uzdevumus kā, piemēram, darba algu uzskaiti, PVN (pievienotās vērtības nodoklis) saistību izpildi, skaidras naudas pārvadājumu saistību izpildi un tml. Lai noteiktu precīzāk cik Jūsu uzņēmumam izmaksās grāmatvedis

Grāmatvedības pakalpojumu firmā, iespējams izmantot cenu kalkulatoru, ko piedāvā daudzas grāmatvedības pakalpojumu firmas savās mājas lapās. Jo precīzāk un detalizētāk spēsiet veikt nepieciešamo pakalpojumu uzskaiti, jo precīzāka būs grāmatvedības izcenojuma kalkulācija.

Pārliecinieties par to, cik izdevīgs ir katras konkrētas firmas pakalpojums tieši Jums, gan materiālajā ziņā, gan, kas ir pats būtiskākais, – Jums atbilstošo pakalpojuma klāstā! Kāda veida sadarbība tieši Jūsu firmai ir optimālākā, to iespējams novērtēt tikai jums pašiem, dažādos uzņēmuma attīstības posmos var būt nepieciešami atšķirīgi pakalpojumi. Un tad līdz algotam grāmatvedim vien atlicis viens solis,- sazināšanās, lai noskaidrotu, kā kļūt par klientu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *