Ceļojumu apdrošināšana – ceļo bez raizēm

Ja vēlies no sirds izbaudīt ceļojumu, piemēram, uz siltajām zemēm. Vai Tev nepieciešams maksimāli koncentrēties uz lietišķiem jautājumiem darījumu braucienu laikā – obligāti padomā par aizsardzību pret dažādām ķibelēm, kas var atgadīties.

Šis pakalpojums noderēs dodoties atpūtas braucienos, komandējumos. Kā arī nodarbojoties ārzemēs ar aktīvo atpūtu (vasaras sporta veidi/ziemas sporta veidi). Vai strādājot algotu, fizisku darbu ārzemēs.

Ceļojuma apdrošināšanas priekšrocības

Ikvienam ir iespējams noformēt pielāgotu ceļojumu apdrošināšanas programmu klāstu jebkuram maršrutam par pievilcīgu cenu, medicīnisko izdevumu atlīdzināšana bez pašriska;

Tas Tev dos garantiju, ka neplānoti saslimstot vai notiekot negadījumam ārzemēs, Tu saņemsi kvalitatīvu medicīnisko palīdzību.

Īpaši apdrošināšanas piedāvājumi arī studentiem

  • Latvijā vairākas kompānijas piedāvā ļoti izdevīgus ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumus arī studentiem. Noformē EVAK karti un izmanto kompāniju piedāvājumus – speciāli studentiem izstrādātās Ceļojumu apdrošināšanas programmas;
  • Noformē BTA studentu apdrošināšanu un saņem 15% atlaidi – izdevīgāk nekā citās kompānijās;
  • Apdrošināšana Tevi pasargās no liekām raizēm neparedzētās situācijās, lai Tu varētu visu uzmanību veltīt studijām vai praksei ārvalstīs, kā arī ceļot droši!

Ceļojumu apdrošināšana sniegs Tev drošības sajūtu un pasargās no neparedzētiem izdevumiem, piemēram, ja gadīsies nokļūt slimnīcā vai avārijā. Atceries, ka šis pakalpojums būs Tavs atbalsts un palīgs, lai ceļojums sniegtu Tev gaidīto prieku un gandarījumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *