Bezprocentu kredīts

Bezmaksas ātrais kredītsBezprocentu kredīts vai, tā sauktais, bezmaksas kredīts, kad jāatmaksā paņemtais ir gana izplatīts un pazīstams termins. Šis nav kāds konkrēts piedāvājums kuru varat sagaidīt vai pieprasīt no aizdevēja. Tā ir akcija jaunu klientu piesaistīšanai. Pirms vairākiem gadiem tas sākās kā vienreizēja akcija, bet, saņemot ļoti lielu atsaucību, uzņēmumi to ir ieviesuši kā, teju vai, standartu saņemot ātro kredītu.

Jāsaprot tas, ka bezprocentu kredīts jums nebūs pieejams visur un visu laiku. Lielākā daļa aizdevēju šādu iespēju piedāvā, bet tā attiecas tikai uz pirmo aizdevumu. Šī prakse, galvenokārt, ir pieejama attiecībā uz ātrajiem kredītiem. Šādi varat aizņemties nelielu summu uz īsu atmaksas termiņu nemaksājot ne kredīta noformēšanas izmaksas ne kādas citas izmaksas par kredīta izsniegšanu vai apkalpošanu. Taču tas attiecas uz pirmo reizi kad esat aizņēmies no konkrētā aizdevēja.

Ja aizdevums internetā tiek izsniegts bez komisijas maksas, tad aizdevējs neko nenopelna šo aizdevumu jums izsniedzot. Šādi, vienīgais ieguvums priekš aizdevēja ir jauns klients un, potenciāli, citi aizdevumi no šī klienta. Šādā veidā tiek veidota lielāka klientu bāze. Šis ir bizness un klientu piesaiste ir ļoti liela daļa no attīstības procesa. Aizņemoties vienreiz, palielinās iespēja, ka aizņemsieties atkārtotu un šādā gadījumā aizdevējs jau sāks pelnīt.

Ja tiek piedāvāts bezmaksas kredīts, iespēja ka jūs aizņemsieties ir daudz lielāka kā tad, ja aizdevums ir maksas. Šādi tiek pavērta iespēja saņemt naudu jums izdevīgākajā laikā un jums par to nav jāpiemaksā. Bet tas ir arī mārketinga triks un no tā ir jāuzmanās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *