Attālinātā grāmatvedība

Attālinātajai grāmatvedībai ir divi galvenie komponenti – ārpakalpojumu grāmatvedis un grāmatvedības programmatūra. Kā klientam Jums ir iespēja izvēlēties vienu no tiem. Taču vislabākā izvēle ir abi šie komponenti.

Ārpakalpojuma grāmatveža nolīgšanas priekšrocības

Ārpakalpojuma grāmatveža nolīgšanas priekšrocības ir šādas:

Gramatvedība

Zemas uzsākšanas izmaksas – Jums nav nepieciešams iegādāties programmatūru vai satraukties par jebko citu. Dators ar aktīvu interneta pieslēgums ir viss, kas Jums ir nepieciešams.

Uzņēmumu sniegtie ārpakalpojumi ir ļoti profesionāli. Ārpakalpojumu uzņēmumi saglabāt stingru konfidencialitāti un grāmatveži ir kvalificēti speciālisti, kuri piedāvā individuālu apkalpošanu.

Grāmatvedības pakalpojumi ir pilnībā integrēti pakalpojumā, un pakalpojumu sniedzēji var tikt galā ar visām Jūsu finanšu prasībām, no personas konta izrakstiem līdz uzņēmējdarbības nodokļu pārvaldīšanu. Jūsu darbs varētu būt tikai rēķinu un bankas kontu izrakstu nosūtīšana. Tās ir dažas minūtes Jūsu dārgā laikā, bet pārējo paveiks grāmatvedis savā birojā.

Tas nozīmē, ka visu kontrolēsiet Jūs pats, bet darbu veiks grāmatvedis!

Kāpēc nekavējoties izvēlēties ārpakalpojumus?

Ārpakalpojumu grāmatvedības pakalpojums ir ideāli piemērots mazajiem uzņēmumiem un kādam, kas vēlas sākt savu uzņēmumu. Grāmatvežu paveiktais darbs ir smalks un precīzs. Pakalpojums ir tik profesionāls, cik vien parasts grāmatvedis var piedāvāt. Vienīgā atšķirība ir tā, ka grāmatvedis fiziski neatrodas birojā. Tomēr saziņa nav problemātiska, jo dažādi saziņas kanāli ir vienmēr atvērti. Jūs varat sazināties ar grāmatvedi, izmantojot e-pastu, tālruņa zvanus, Skype un citus tiešsaistes saziņas kanālus. Un protams, ka pāris reizes gadā Jūs tiekaties klātienē un parakstiet dokumentus, uzdodiet jautājumus vai risiniet citas neskaidrības. Tas ir mūsdienīgs risinājums, ko cilvēki izmanto aizvien biezāk. Ātri, ērti un izdevīgi.

Izbaudiet priekšrocības, kas parasti pieejamas tikai lielajiem uzņēmumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *