Atmaksas termiņa pagarināšana

Kredīta termiņa pagarināšanas izmaksas ir atkarīgas no aizdevuma apjoma un termiņa uz kuru vēlaties pagarināt aizdevuma atmaksu. Jo lielāka summa un termiņš, jo lielāka pagarināšanas maksa. Bet šī iespēja var lieliski noderēt, ja rodas kādas neparedzētas problēmas kuras var traucēt aizdevuma atmaksu noteiktajā laikā.

Naudas nav

Aizdevuma termiņa pagarināšana ir lielisks instruments, bet ir jāņem vērā, ka tas ir tikai pagaidu risinājums. Ja veicat pagarināšanu atkal un atkal, jūs varat samaksāt visu aizdevuma summu tikai ar pagarināšanas maksājumu veikšanu, bet pats aizdevums nebūs segts un tas joprojām būs jāatmaksā. Šī iemesla dēļ, daudzi, ātro kredītu izsniedzēji ir ieviesuši tādu noteikumu, kurš paredz maksimālo aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšanas reižu skaitu. Šādi tiek ierobežota jūsu iespēja tikai pagarināt kredītu un atmaksu neveikt. Ja nav iespējams atmaksāt aizdevumu un neredzat šādu iespēju tuvākajā laikā, tā vietā, lai veiktu nebeidzamas kredīta termiņa pagarināšanas, jums vajadzētu sazināties ar aizdevēju un censties rast iespējas kā risināt šo problēmu pirms ir radušās vēl lielākas problēmas. Ne visi aizdevēji šādus limitus ir ieviesuši un līdz ar to, daudzi cilvēki ir nokļuvuši aizdevuma pagarināšanas ciklā. Dažādu iemeslu dēļ, no šī cikla var būt ļoti grūti izkļūt.

Pagarināšana ir iespējama uz dažādiem termiņiem, sākot ar 7 dienām līdz pat 30 dienām. Dažādi aizdevēji piedāvā dažādus pagarināšanas termiņus. Izvēloties termiņu uz kuru vēlaties veikt pagarināšanu ir jāizvērtē savas iespējas veikt atmaksu. Ja spēsiet veikt atmaksu 10 dienas pēc aizdevuma termiņa beigām, tad pagarināt šo aizdevumu, visticamāk, nāksies uz 14 dienām.

Ja veicat aizdevuma atmaksu termiņa pēdējā dienā, būtu ieteicams sazināties ar aizdevēju un ziņot, ka atmaksa var kavēties tieši banku darbības dēļ. Šādi varat izvairīties no soda procentu uzlikšanas gadījumos, kad esat veicis atmaksu laikā, bet nauda nepaspēja aiziet līdz aizdevējam. Tomēr, labāk būtu veikt atmaksu ātrāk, ja esat informēts par banku darbības ierobežojumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *